Služby a Aplikace

Již od doby spuštění první verze CIS-STK jsme stabilním partnerem mnohých STK i SME v oblasti zabezpečení SW pro provoz stanic SME a STK. Naše SW vyvíjíme ve spolupráci s dlouhodobým partnerem STK-Ostrava s.r.o. Naše nabídka produktů využívaných na STK zahrnuje:

STK Tisky

Software STK Tisky je pohodlným nástrojem pro tvorbu účtenek a jejich správu na STK. Aplikace umožňuje pohodlné a především rychlé vystavení účtenek za prohlídky a další služby na stanicích, které nezatěžuje obsluhu. Součástí je i modul fakturace a ve verzi aplikace STK_Tisky 3 také modul pro automatizovaný přenos údajů o vozidle z ISTP.

STKFoto

Mobilní aplikace pro techniky na STK. S minimálním zatížením technika pořizuje fotky dle požadavků ISTP (dříve CIS-STK) a automaticky je bezdrátově nahrává na přednastavená úložiště. Samozřejmostí je také přihlášení technika k prohlídce i jeho následné odhlášení.

SMEFoto

Mobilní aplikace pro techniky na SME. Umožňuje rychlé a jednoduché pořízení fotografií dle požadavků CIS a automaticky je bezdrátově nahrává na přednastavená úložiště. Aplikace plně komunikuje se SW Caris od firmy TEAS s.r.o.

ServisFoto

Mobilní aplikace pro fotodokumentaci zakázek/vozidel v autoservisech a autobazarech.

V případě zájmu o další informace nás neváhejte kontaktovat.